FK „Mezzi" 3. Spyris žirklėmis, Daniel Zimakoff
lt
Audio
Daniel Zimakoff

FK „Mezzi" 3. Spyris žirklėmis

Beluisteren in app
Futbolas – tai ne tik gyvenimo ar mirties klausimas, tai kur kas svarbiau!

Džeikas, Nikas, Piteris ir visi likę futbolo klubo „Mezzi" žaidėjai dabar žaidžia geriausioje lygoje. Tempai greitėja, kamuoliai atkovojami vis šiurkščiau, o rungtynės atrodo kur kas sudėtingesnės nei anksčiau. Negana to, Nikas pradeda peštis su Zlatanu, o jei jie nežais kartu kaip komanda, neturės jokių galimybių laimėti lygoje. Ar komandos kapitonas Džeikas gali ką nors pakeisti? Kas vyksta tarp Ursulos ir Zlatano? Ar jie pora?

Futbolas – tai ne tik gyvenimo ar mirties klausimas, tai kur kas svarbiau! \n\nDžeikas su draugais suburia savo komandą – futbolo klubą „Mezzi". Stebime jų treniruotes, rungtynes, senas ir naujas draugystes. Ir netgi šiek tiek meilės. \n\nŠi serija yra apie smagų žaidimą.

Daniel Zimakoff gimė 1956 m. Jis turi bibliotekininko išsilavinimą. Nuo pirmojo savo debiuto 1980 m. parašė daugybę vaikiškų knygų ir netgi gavo kultūros ministerijos Vaikų knygos apdovanojimą.
1:09:23
Uitgeverij
Saga Egmont

Impressies

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

Wat vind je van het boek?

Aanmelden of registreren

Open de app en luister

Bookmate biedt nu audioboeken! We hebben stapels waarnaar je kunt luisteren, maar op dit moment kan dat alleen via onze apps op je telefoon of tablet.

FK „Mezzi" 3. Spyris žirklėmis, Daniel Zimakoff
FK „Mezzi" 3. Spyris žirklėmis
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Sleep je bestanden hiernaartoe (maximaal 5 per keer)