Сила волі. Шлях до влади над собою, Келлі Макґоніґал
uk
Boeken
Келлі Макґоніґал

Сила волі. Шлях до влади над собою

Lezen
335 afgedrukte pagina’s
  • 🎯6
  • 💡6
  • 👍5
Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.

Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.
Impressie
Voeg toe aan boekenplank
Lezen
  • 🎯De moeite waard6
  • 💡Heel leerzaam6
  • 👍De moeite van het lezen waard5
Aanmelden of registreren
Daringu
Daringudeelde een impressie3 maanden geleden
👍De moeite van het lezen waard
💡Heel leerzaam
🎯De moeite waard

У книжці поєднаний науковий підхід і простий виклад певних питань. Читати було цікаво, хоча місцями книга відверто затягнута. Багато було для мене вже відоме, але ще більше було нових, неочікуваних відкриттів. Ця книга швидше про людську психологію і механізми роботи психіки. Можливо саме розуміння механізмів за якими працює наш мозок допоможе вам краще пізнати себе і покращити своє життя, досягти цілей.

Olena Bezugla
Olena Bezugladeelde een impressie2 maanden geleden
💡Heel leerzaam
🎯De moeite waard

🚀Verslavend

Результати цих досліджень шокували багатьох. Психологи довго вважали: якщо людина висловлює свої переконання, то відповідно й діятиме. Зрештою, ніхто не хоче здаватися лицеміром. Але прінстонським психологам вдалося з’ясувати цікавий факт: ми не завжди послідовні у своїх переконаннях. Більшість із нас не прагне моральної досконалості у справах добра і зла. Ми просто хочемо почуватися достатньо хорошими — і це дає нам право робити все, що заманеться
Можете використовувати цю десятитижневу структуру книжки щоразу, коли хочете щось змінити чи досягти якоїсь мети — як деякі мої слухачі, що проходили курс по кілька разів, щоразу зосереджуючи увагу на різних аспектах своєї сили волі. Але якщо спершу ви плануєте прочитати книжку повністю — будь ласка, і не хвилюйтесь через потребу щось аналізувати чи виконувати якісь завдання. Занотуйте собі ті, що здалися найцікавішими, і поверніться до них, коли будете готові перейти від ідей до дій.
Я вважаю, що найкращий спосіб досягти самоконтролю — зрозуміти, чому ви його втрачаєте.
Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Новинки «Нашого формату», Видавництво «Наш формат»
Видавництво «Наш формат»
Новинки «Нашого формату»
  • 94
  • 93
Українською, shershnev222
shershnev222
Українською
  • 124
  • 71
Бестселери, Bookmate
bookmate icon
Eén bedrag. Stapels boeken
Je koopt niet gewoon een boek: je koopt een hele bibliotheek … voor hetzelfde bedrag!
fb2epub
Sleep je bestanden hiernaartoe (maximaal 5 per keer)