Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати, Сьюзен Кейн
uk
Boeken
Сьюзен Кейн

Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати

Lezen
462 afgedrukte pagina’s
 • 👍10
 • 💡8
 • 🚀6
Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.
Impressie
Voeg toe aan boekenplank
Lezen
 • 👍De moeite van het lezen waard10
 • 💡Heel leerzaam8
 • 🚀Verslavend6
Aanmelden of registreren
Dmytro Zub
Dmytro Zubdeelde een impressie5 maanden geleden
👍De moeite van het lezen waard
🔮Verborgen diepten
💡Heel leerzaam
🎯De moeite waard
🚀Verslavend

Затронута Сьюзен тема найголовніша наразі проблема в нашому суспільстві, створеному під екстравертів. Дивно що таких книжок дуже мало. Дуже раджу прочитати як інтровертам так і екстравертам, як батькам так і дітям, як чоловікам так і їх дружинам! 😉😀

👍De moeite van het lezen waard
💡Heel leerzaam

This book actually explained a lot about my personality, helped me realize some mistakes I was making in everyday interaction with other people.

Polina Tserr
Polina Tserrdeelde een impressievorig jaar
🔮Verborgen diepten
🚀Verslavend

Для всіх інтровертів, які хочуть себе зрозуміти. Для саморозвитку, для роботи у компаніях з інтровертами.

Я не вірю, що група людей може створити щось по-справжньому революційне. Якщо ви належите до тієї рідкісної категорії інженерів, які є винахідниками та митцями, я дам вам одну пораду, яку, однак, вам буде складно сприйняти. Працюйте на самоті. Ви зможете створити справді революційний продукт з новими характеристиками, якщо працюватимете самостійно. Не як частина групи. Не як частина команди
У нашому суспільстві діє система цінностей, яку я називаю «екстравертний ідеал», — поширене переконання, що ідеальне «я» має бути товариським, домінувати й завжди перебувати в центрі уваги. Згідно з архетипною моделлю, екстраверт надає перевагу дії над міркуванням, ризикованим учинкам над обачністю, упевненості над сумнівами. Така людина схильна ухвалювати швидкі рішення попри високу ймовірність помилки. Вона добре працює в команді та знаходить спільну мову з іншими. Нам приємно думати, що ми цінуємо індивідуальність, проте зазвичай ми просто захоплюємося певним типом особистості — людиною, яка комфортно почувається в суспільстві.
Сотня людей є значно більшим подразником, аніж сотня книжок чи пляжних піщинок
Книги по-українськи, Natalia Lyhach
Новинки «Нашого формату», Видавництво «Наш формат»
Видавництво «Наш формат»
Новинки «Нашого формату»
 • 94
 • 94
Премиум книги, Настя Морозова
Настя Морозова
Премиум книги
 • 973
 • 71
Українською, shershnev222
shershnev222
Українською
 • 124
 • 71
bookmate icon
Eén bedrag. Stapels boeken
Je koopt niet gewoon een boek: je koopt een hele bibliotheek … voor hetzelfde bedrag!
fb2epub
Sleep je bestanden hiernaartoe (maximaal 5 per keer)